עגילי תכלת כסופים

Z94AG3FL5L
 • 130.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪299.00
2+1 על כל האתר
קני 2 קבלי 1 מתנה
בכפוף לתקנון.
עגילים צמודים בתכלת ופתיתי כסף משולב באלמנט כסוף 
עגילים מקסימים, רכים וענוגים

סוגר העגילים עשוי פלדת אל חלד stainless still.
אורך מקסימלי: 5 ס"מ

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן משלוח עד 5 ימי עסקים מיום הקניה.

  על מנת לשמור על הציפוי לאורך זמן יש להמנע מלענוד את התכשיטים בזמן שינה, רחצה או פעילות ספורטיבית.
  כמו כן, יש להמנע ממגע עם בושם, תרסיסי שיער ותכשירי טיפוח אחרים.

  מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש ולא בחדר האמבטיה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  46. בהחזרה של מוצר ע"פ האמור בסעיפים: 41 ,43 ,45 לעיל ינוכו 5% מסך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, כדמי ביטול כמו כן תנוכה מסך העסקה עמלת דמי המשלוח אם המוצר נשלח למזמין ושולמו בגינו דמי משלוח.
  47. האחריות להחזרת המוצר אל בעלת האתר, לרבות העלויות הכרוכות בכך כגון דמי משלוח בעבור החזרת המוצר, מוטלת על הלקוח/ה בלבד ויודגש כי לא תיתנן אפשרות ללקוח להחזיר את המוצר לבעלת האתר באמצעות דואר ישראל אלא על המזמין להחזירו לבעלת האתר במסירה אישית בלבד ,ויראו את המוצר כמוחזר לידיו של בעלת האתר, אם יהיה בידי המזמין אישור בכתב על כך מבעלת האתר.
  48. החזר כספי עקב ביטול עסקה יבוצע לאמצעי התשלום ממנו בוצעה הרכישה על פי כל דין ולפי מועדי חברת האשראי. למען הסר ספק, ההחזר הכספי יבוצע לפי התשלום אשר שולם בפועל בניכוי דמי ביטול, ולרבות דמי משלוח והכל לפי העניין.
  49. בנוסף לדמי הביטול כמצוין לעיל, רשאית בעלת האתר לגבות מלקוח/ה שביטל/ה עסקה באשראי, פייפאל וכו' עמלת ביטול עסקה באשראי בגובה עמלת הביטול אשר נגבית מבעל האתר ע"י חברת האשראי/ פייפאל.
  50. הזכות להחזיר מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981. ולסעיפים 2(7) ו- 6(א)(11) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.
x

#{title}

#{text}

#{price}